Pirkėjai, užsakydami prekes, įsipareigoja nurodyti teisingą prekių pristatymo adresą.
Prekės pristatomos klientams Lietuvoje kiekvieną darbo dieną.

Prekių pristatymo sąlygos:

Prekių atsiėmimas Vilniuje Geteks.lt biure adresu Jankiškių g. 39, Vilnius
Pateikus prekių užsakymą prekės pristatomos per 72 valandas, jeigu nenurodyta kitaip.
Prekių užsakymo suma turi būti ne mažesnė kaip 150 Eur.
Už pristatymą į Kuršių Neriją  papildomas 50 Eur mokestis

Šių sąlygų terminai netaikomi tais atvejais, kai www.geteks.lt sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo www.geteks.lt nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju www.geteks.lt įsipareigoja suteikti Pirkėjui visą reikalingą informaciją apie prekių pristatymą.

Visais atvejais www.geteks.lt atleidžiama nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su www.geteks.lt įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo - priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai pažymėti sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo - priėmimo dokumente bei, dalyvaujant siuntų tarnybos atstovui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, www.geteks.lt yra atleidžiama nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.